pondělí 2. června 2014

Karavana jede dál

Je deset let krátká doba, dlouhá doba, jaká je to vlastně doba? U nás v Česku, kde se rychle zapomíná, asi až moc dlouhá. Viz následující odposlechy, které ukazují, že to byl všechno tak trochu donkichotsky boj. Obsahuje výrazy, které by vaše děti neměly slyšet.

Hlas 1: Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?
Hlas 2: Jasný. Hele, tak jsem zpátky v kanclu a ty vole fax je furt na stejným místě i ta fotka se Zdeňkem z Glasgow. Ty krááávo, nikdy nezapomenu jak se ti Skoti sápali na sudího.
Hlas 1: Ty vole, tam to bylo dobrý, ty jo. Takže se zabydluješ?
Hlas 2: Jo, návrat na místo činu, abych tak řekl, ty vole. A Ivo je prej už taky zpátky. To bylo chytrý, žes mu dal pod palec celou ligu. Tenkrát s Jardou to pěkně vodsrali za nás za všechny.
Hlas 1: Ty jo, úplně jsem se klepal, ale pak tam přišel Pavel a ten to s policajty utřepal. Takže dobrý.
Hlas 2: Takže stará parta je zpátky. Musíme uspořádat nějakej večírek nahoře na větrný hůrce, možná přijdou i Slávisti, budou to mít kousek.
Hlas 1: Ty vole, to mi ani nepřipomínej. Jsem viděl ten Liberec a říkal jsem si komu vo co zase jde. Hanáci vole. Naštěstí to tam Romča s Dášou pořešili a uhlídali si tam Mirka, aby nevyváděl. Je to ještě mladej kluk, tak ho ta atmosféra lehce strhla. Ale Aldovi jsem to slíbil, že je tam udržíme. A když tak bychom to pořešili přes ty stadiony ve Znojmě a u Klokanů. Nemůžu je ani cejtit... I když Křéťa skřípal, prskal, že je král Prahy, ale ať jde do prdele. Ta jeho taška, ještě teď se z ní budím hrůzou. Ale co čekal, když nechtěl sypat.
Hlas 2: No ty krávo, to mi ho teda vyndej, přesně. My tady budujeme systém a von si pak přijde mladej cucák s brýličkami a myslí si, že ten fotbal se udělá sám.
Hlas 1: Ale kluk už to pochopil. Udělali jsem s Packou dohodu,  že letos voni, příští rok zas druhá parta. A třetí rok já hele!
Hlas 2: No Karl ti to tam pouští hele, to se to hraje jinak.
Hlas 1: No a město mi jde na ruku. Dostavíme tribunu za brankou a příští rok je tu Platini na Čempjnz líg, to uvidí co se dá postavit za unijní dotace. Kam se hrabou ty jejich francouzský krávy. No a hele Ivánku, ty vole, ty se k nám taky za rok vrátíš, co? Hele už se mi po těch tvých pentlích v nastavení stýskalo. Sázkaři jsou ty vole úplně v klidu, co tě zařízli.
Hlas 2: To už je pořešený. Hele, mluvil jsem s Romčou a Dášou, uděláme nějaký soustředení a náhodou tam jakože budu s rodinou taky a to je pořešený. Liga na Žižkově bude!
Hlas 1: Tak dobrý. Končím, volá mi ten čurák Vrba. Prej se mu kluci zatoulali v nějakým olomouckým bordelu. To je taky průser ty jo, bych ty mrdky mediální střílel. Přitom vo co komu jde, když měli kluci volnou zábavu, tak se na srazy všichni těšili a bála se nás celá Evropa a teď? Se bojím, že nás ti Rakušáci sfouknou jak svíčku... Ale my se zvednem, ty vole! A v tý Paříži budem!
Hlas 2: To víš, že jo. Hele tak je tam srovnej kluky a příští úterý na Strahově. Dovezu ti tam nějaký registračky a jablka jako zálohu!
Hlas 1: Ty vole! Chacha. Tak jo, zdar dělníku!
Hlas 2: Tos řekl, dobře, ty vole! Tak Petrův zdar!

P.S. Veškerá podobnost se skutečností je čistě náhodná.

Žádné komentáře: